DM/DBK/LOB Ski-O MiddleSa 29.01.2011 23:30
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2007

místo Jméno                      Registrace Lic         Čas 



D14 (CZ)  (2)  3.5 km   9 K                

    1 Kateřina Janovská          PGP9850    B         41:51 
    2 Silvie Slavíková           PGP9751    C       1:16:55 



D17 (CZ)  (9)  5.0 km   9 K                

    1 Anna Štičková              VLI9651    A         39:54 
    2 Karolína Bořánková         SZP9550    A         40:04 
    3 Jana Jančová               VRB9450    A         45:32 
    4 Hana Dlouhá                DKP9450    B         51:38 
    5 Kateřina Nováková          OKP9450    C         57:50 
    6 Zuzana Kožinová            PGP9650    B       1:15:03 

      Jana Borovičková           LIV9455    C         nest. 
      Smutná Anežka              TUV9451    B         nest. 
      Smutná Kateřina            TUV9651    A         nest. 



D20 (CZ)  (4)  6.0 km   12 K               

    1 Magda Seifertová           DKP9155    A         54:07 
    2 Lucie Jebavá               VRL9254    A       1:04:55 
    3 Kristýna Čermáková         PGP9154    A       1:05:20 
    4 Ágnes Pařízková                               1:19:25 



D21A (CZ)  (23 6.0 km   12 K               

    1 Hrdinová Marie             TUV7851    A         49:01 
    2 Kateřina Ka‘ková           CHA7850    A         50:16 
    3 Markéta Novotná            SZP7050    E         52:55 
    4 Magda Horová               SZP5450    E         53:13 
    5 Martina Bochenková         DKP8758    A         53:40 
    6 Věra Peterová              DOB8751    C         55:52 
    7 Martina Fólová             TJN8853    E         56:28 
    8 Folprechtová Kateřina      TUV7454    A         56:48 
    9 Ivana Prchalová            CHA8754    B         57:58 
   10 Dominika Pachnerová        CHA7750    B         58:24 
   11 Renata Neumannová                               58:30 
   12 Jana Zurynková             EKP7053    B       1:02:22 
   13 Tereza Kafková             SJI8956    C       1:03:22 
   14 Markéta Kalinová           EKP8259    A       1:03:23 
   15 Šárka Folbrechtová                            1:03:26 
   16 Kristina Gajdová           SZP7750    C       1:03:51 
   17 Markéta Kuchařová          ZUP8463    C       1:04:39 
   18 Petra Janovská             PGP7355    C       1:10:27 
   19 Radka ZUP Jeníčková                           1:13:05 
   20 Markéta Hájková            PVP8352    C       1:15:34 
   21 Markéta Šimková            PVP7751    B       1:24:41 

      Zakouřilová Kamila         TUV8551    C          disk 
      Romana Mrázková            SZP8351    B         nest. 



D35 (CZ)  (7)  5.4 km   9 K                

    1 Jana Škorpilová            SZP7450    C         48:15 
    2 Zakouřilová Helena         TUV7453    C         49:25 
    3 Věrka Pařízková            SMR7151    C         53:51 
    4 Alena Smolková             SSP6450    B         55:09 
    5 Kateřina Kla‘ková          DKP6750    C         59:32 
    6 Helena Čechmánková                            1:11:51 
    7 Vladimíra Kučerová         CHT6460    C       1:17:59 



D45 (CZ)  (12) 5.0 km   9 K                

    1 Jindra Dohnalová           OSN6251    C         48:10 
    2 Jiřina Kuncová             TJN5752    C         55:51 
    3 Milu‘e Procházková         DCE5450    C         56:32 
    4 Miroslava Šedivá           EKP5750    C         57:30 
    5 Jana Kožinová              PGP6651    C       1:00:15 
    6 Marie Chmelařová           SHK6352    C       1:01:57 
    7 Ivana Lacigová             SZP5950    C       1:03:10 
    8 Pavla Mrázová              DCE5550    C       1:04:14 
    9 Ilona Hrabánková           PGP6250    C       1:16:50 
   10 Slavíková Kateřina         PGP6650    C       1:26:12 

      Iveta Ostřanská            SSU6591    C          disk 
      Ivana Mrázková             DKP5650    C          disk 



D55 (CZ)  (5)  3.5 km   9 K                

    1 Vlasta Zlesáková           JIL5362    C         45:02 
    2 Hana Stehnová              DKP5150    C         47:16 
    3 Věroslava Kupcová          HSU4850    C         47:53 
    4 Eva Tvrdková               LBE5150    C         54:12 
    5 Jana Haňkovská             SSP4050    C         56:10 



DE (CZ)  (14)  6.5 km   12 K               

    1 Hančíková Hana                                  42:57 
    2 Barbora Chudíková          SJI7850    E         43:55 
    3 Ivana Bochenková           DKP8950    E         44:05 
    4 Kristýna Kovářová          DKP8450    E         44:27 
    5 Simona Karochová           DKP8853    E         45:44 
    6 Helena Randáková           VRL7452    E         46:56 
    7 Lenka Hasmanová            VPM7551    E         51:15 
    8 Lenka Voráčková            OSN8569    E         51:54 
    9 Renata Paulíčková          SJI8057    E         53:05 
   10 Daniela Tome‘ová           JIL8451    E         53:33 
   11 Martina Tichovská          SZP8655    E         53:36 
   12 Iva Ko‘árková              SHK8153    E         53:56 
   13 Michaela Lacigová          SZP8150    E       1:03:18 
   14 Barbora Baldriánová        DKP7855    E       1:10:27 



H14 (CZ)  (4)  3.9 km   10 K               

    1 Matěj Kafka                SJI9903    C         54:06 
    2 Martin Kla‘ka              DKP0100    C       1:20:23 

      Tomá‘ Borovička                                 nest. 
      Adam Čermák                PGP9701    C         nest. 



H17 (CZ)  (7)  6.0 km   12 K               

    1 Adam Waněk                 VRL9501    B         51:21 
    2 Jan Pavlovec               BOR9503    C         54:11 
    3 Jindřich Kučera            LTP9600    C       1:05:57 
    4 Maciej Bartczak                               1:12:21 
    5 Marek Uhlíř                SSP9400    C       1:18:00 
    6 Tomá‘ Kroupa               PVP9401    C       1:20:21 

      Vojtěch Vacek              SJI9602    C         nest. 



H20 (CZ)  (7)  7.2 km   13 K               

    1 Sokol Juraj                OB Sokol K C         48:28 
    2 Franko David               OB Sokol K A         48:54 
    3 Luká‘ Chmelař              SHK9102    B         50:12 
    4 Filip Ostřanský            ASU9243    A         58:29 
    5 Luká‘ Kubát                VRL9301    A       1:02:59 
    6 Petr Kopáček               CHT9201    B       1:03:40 
    7 Radek Čechmánek            PVP9100    A       1:08:21 



H21A (CZ)  (28 7.8 km   12 K               

    1 Lance Wűrz                 SMR6300    B         52:20 
    2 Tomá‘ Zakouřil                                  52:35 
    3 Ctibor Podrábský           VLI7001    A         55:19 
    4 Miroslav Kalina            EKP8211    A         55:46 
    5 Stanislav Rauch            VPM8201    E         56:12 
    6 Jaroslav Fajtl                                  56:23 
    7 Richard Klech              VRB7201    A         56:26 
    8 Honza Svoboda              SMR7901    B         57:07 
    9 Jan Boudný                 SJI7417    A         57:43 
   10 Jan Kopáček                CHT8510    A         58:45 
   11 Jiří Hru‘ka                OSN5501    B       1:00:14 
   12 Pavel Hradec                                  1:00:45 
   13 Vít Balej                  TJN7903    B       1:00:59 
   14 Zdeněk Laciga              SZP5200    A       1:01:56 
   15 Aleą Rázek                 VLI7800    A       1:04:14 
   16 Petr Tome‘                 JIL7531    B       1:05:43 
   17 Tomá‘ Janovský             PGP6401    B       1:08:14 
   18 Lubo‘ Král                 PVP8400    B       1:08:16 
   19 Martin Vlach               DKP8605    B       1:08:36 
   20 Luděk Preininger                              1:08:42 
   21 Petr Kožina                PVP6000    B       1:08:56 
   22 Michal Voráček             OSN8009    A       1:09:40 
   23 Ondřej Čáp                 DOB7405    B       1:09:44 
   24 Procházka Tomá‘            DKP8200    B       1:10:57 
   25 Jan Regal                  PVP7307    B       1:11:38 
   26 Martin Kondrát             PGP6501    B       1:13:59 
   27 Tomá‘ Neumann              PVP8900    B       1:15:25 

      Kamaryt Tomá‘              VPM8802    B         nest. 



H21B (CZ)  (19 6.6 km   11 K               

    1 Jakub Jirka                VPM7905    C         50:38 
    2 Jan Vokurka                TJN7501    C         50:42 
    3 Tomá‘ Gregoriades          SSP8312    C         51:32 
    4 Luká‘ Hýbl                 PVP7500    B         52:42 
    5 Pedros Zaoral              SMR7903    C         53:23 
    6 Vladimír Čechmánek                              53:44 
    7 Daniel Novák               DOK8700    C         55:47 
    8 Petr Žaloudek              SZP8301    C         56:55 
    9 Jarosław Bartczak                               57:11 
   10 Petr Lukavec               SMR7800    B         58:34 
   11 Michal Jirka               PTE8403    C       1:00:52 
   12 Martin Vančura             TJN8002    C       1:01:49 
   13 Jiří Paulíček                                 1:04:46 
   14 Tomá‘ Drbohlav             TUR7702    C       1:10:07 
   15 Jan Doubal                                    1:10:54 
   16 Vojtěch Vokál              CHA7900    C       1:12:55 
   17 Michal Pe‘ík               NER9999    C       1:15:55 
   18 Martin Lžíčař              DOB8803    C       1:20:07 

      Jaroslav Křenek            VPM7502    C          disk 



H35 (CZ)  (19) 6.5 km   12 K               

    1 Jan Pecka                                       43:34 
    2 Michal Prů‘a               TBM7320    C         49:11 
    3 Roman Pěsta                LEN6802    C         51:13 
    4 Jan Janíček                OSN6811    C         54:22 
    5 Josef Erlebach             SSP5200    C         54:41 
    6 Zakouřil Václav            TUV7405    C         54:42 
    7 Leopold Kolář              VRB5404    C         58:16 
    8 Franko Valer                                    58:54 
    8 Pavel Kla‘ka               DKP6500    C         58:54 
   10 Miroslav Kubát             VRL6701    C         59:54 
   11 Vladimír Hora              SZP5100    C         59:57 
   12 Petr Baldrian              PGP7203    C       1:02:37 
   13 Petr Pařízek               SMR7001    C       1:03:04 
   14 Zdeněk Koč                 SSP4700    C       1:08:41 
   15 Zdeněk Gregoriades         SSP5400    C       1:18:30 
   16 Jiří Kalousek              DKP6901    A       1:22:42 

      Jan Rubáček                VLI7302    C         nest. 
      Milan Vacek                SJI6901    C         nest. 
      Horák Pavel                TUV7201    C         nest. 



H45 (CZ)  (17) 5.4 km   9 K                

    1 Pavel Chmelař              SHK6402    C         38:34 
    2 Martin Škorpil             SZP5700    C         39:25 
    3 Radek Teringl                                   40:08 
    4 Martin Vávra               HOR6302    C         41:23 
    5 Jiří Stránský              KPY6300    C         42:12 
    6 Jiří Šedivý                                     43:45 
    7 Šmaus Ivan                 TJN6249    C         44:11 
    8 Jan Seifert                DKP6501    C         44:25 
    9 Libor Novák                OKP6504    C         45:53 
   10 Milan Bochenek             EKP5601    C         45:55 
   11 Václav Kafka               SJI6001    C         47:56 
   12 Jaroslav Fajtl                                  51:59 
   13 Miroslav Šimek             PVP6300    C         55:00 
   14 Slavík Viktor                                   56:07 
   15 Jiří Dlouhý                DKP5700    C         59:10 
   16 Lubo‘ Janda                CHT6001    C       1:15:17 

      Martin Smutný              TUV6300    C         nest. 



H55 (CZ)  (15) 5.1 km   9 K                

    1 Přemek Škoda               VLI5301    C         41:15 
    2 Ivan Drobník                                    48:51 
    3 Antonin Prochazka                               51:15 
    4 Jindřich Knobloch          VRL4901    C         53:09 
    5 Tom Novák                  DOK5500    C         58:47 
    6 Pavel Stehno                                  1:01:24 
    7 Vojtěch Tvrdek             LBE4900    C       1:05:23 
    8 Jiří Čermák                PGP5600    C       1:06:31 
    9 Jiří Paulíček                                 1:07:34 
   10 Miloslav Tou‘ek            SSP5000    C       1:09:04 
   11 Vlastimil Dvořák           BOV4901    C       1:27:23 
   12 Miroslav Šorm              DKP5201    C       1:30:02 
   13 Franti‘ek Wald                                2:23:55 

      Oldřich Pilc                                    nest. 
      Stanislav Rauch                                 nest. 



H65 (CZ)  (6)  3.9 km   10 K               

    1 Oldřich Vlach              VOV4401    C         37:41 
    2 Josef Dohnal                                    46:56 
    3 Josef Ostřanský            SSU4302    C         47:08 
    4 Jaromír Frey               NEJ4100    C         50:12 
    5 Stanislav Nosál            SSP4600    C         53:37 
    6 Vladimír Němec             SSP4201    C       1:07:52 



H75 (CZ)  (1)  3.5 km   9 K                

      Bohumil Zemánek                                 nest. 



HE (CZ)  (27)  8.9 km   17 K               

    1 Ondřej Vodrážka            VPM7702    E         47:20 
    2 Michal Drobník             SJC8709    E         48:36 
    3 Jan Lauerman               SJI7419    E         50:22 
    4 Jiří Bouchal               VPM8449    E         51:21 
    5 Milan Venhoda              SJI7104    E         52:51 
    6 Marek Pospí‘ek             TBM8907    E         54:09 
    7 Miroslav Rygl              TBM7205    E         55:11 
    8 Luká‘ Váňa                 VRB8601    E         55:42 
    9 Radek Laciga               SZP8200    E         56:17 
   10 Petr Mareček               CHT6901    E         57:42 
   11 Radim Ondráček             EKP7414    E         57:49 
   12 Vítek Pospí‘il             SZP6800    E         58:00 
   13 Radovan Kunc               TJN5549    E         58:12 
   14 Miroslav Seidl             EKP7402    E         59:17 
   15 Jan Mrázek                 SZP8102    E         59:58 
   16 Zdeněk Zuzánek             TJN5901    E       1:00:32 
   17 Pavel Wohanka              VRL7501    E       1:01:23 
   18 Pavel Ko‘árek              JAM7100    E       1:02:19 
   19 Petr Bořánek                                  1:04:33 
   20 Miroslav Kovář             SZP8101    E       1:04:47 
   21 Vojtěch Hora               SZP8300    E       1:04:52 
   22 Miroslav Kopáček                              1:06:22 
   23 Du‘an Lebeda               EKP7301    E       1:06:46 
   24 Jiří Šťastný               TBM7137    E       1:07:52 

      Jan Kolín                  JIL7701    E          disk 
      Jakub Škoda                VLI8800    E          disk 
      Tomá‘ Rauch                VPM8501    E         nest. 



TN (CZ)  (2)   3.0 km   8 K                

    1 Kla‘ková Josefina                               55:39 

      Kateřina Pěstová                                nest. 



TP (CZ)  (15)  4.4 km   8 K                

    1 Anna Veselá                NEJ9250    C         40:19 
    2 Martin Kučera              LTP6500    C         41:10 
    3 Milan Horky                                     44:30 
    4 Jindřich Buk               ROU9303    C         50:51 
    5 Karel Kovář                LTP6102    A         55:06 
    6 Zuzka Piskáčková           ZUP8453    C         55:33 
    7 Markéta Prů‘ová            TBM7272    C         57:48 
    8 Michal Buk                 ROU9601    C       1:01:39 
    9 Lenka Hruskova                                1:07:49 
   10 Petr + doprovod Buk        ROU0001    C       1:26:17 
   11 Pavla Novakova                                2:01:02 
   12 Ondřej + doprovo Buk                          2:06:38 

      Julie Kovářová             LTP8854    C         vzdal 
      Petr Jahn                                       nest. 
      Martina Teringlová         VCB7851    C         nest.